Bize Ulaşın 0532 627 30 36
Hoşgeldiniz! Giriş Yapın / Üye Olun

Cess Çiftlik Etlerinin Sırrı

‘Aracısız, doğal, sağlıklı et mümkün’ diyerek yola çıktık. Cebimizde uzun yıllardır restaurant sektöründen edindiğimiz tecrübelerin verdiği güvenle, bir hayal ile başladı hikâyemiz. 

Sağlıklı üretim sağlıklı tüketim prensibiyle, her müşterimizin evde kendi şefliğini yapabilmesi, soğuk zinciri kırılmadan kolay sipariş yöntemiyle ürünlerimize ulaşılabilmesi; bir annenin ek gıdaya geçmiş bebeğine kafasında herhangi bir soru olmadan güvenle ürünlerimizi yedirebilmesini hayal ederek yola çıktık.

Tüm bu hayali gerçekleştirirken yerel üretime, geleneksel hayvancılık ilkelerine uyarak var olabilmeyi hedefledik.

Kırklareli’de, Balkanların sınırında yer alan 35.000 m2 arazimizde, 1000 Büyükbaş 1000 Küçükbaş kapasiteli çiftliğimizi kurarak bu hayalimizi hayata geçirdik.

Fabrikasyonun ve sosyal medyadaki tüketim algısının bizde uyandırdığı sonsuz stok, sonsuz üretimin aksine; doğal ve sağlıklı yöntemlerle üretilen her şeyin kısıtlı olacağını hatırlatmak istiyor, İslam’a uygun geleneksel hayvancılık ilkesiyle hareket ediyoruz.

Hayvanların yaşam alanından, beslenmelerine; bakımlarından günlük rutinlerine, tüketiciyi sağlıklı etle buluşturmak aslında uzun bir sürecin sonucudur.

Hedefimiz, geçmiş zamanlarda babalarımızın, dedelerimizin veya bizim yediğimiz etlerin lezzetinde, eski günleri yad ettirecek ürünlerle sizleri buluşturmak.

 

Bültenimize kaydolarak haberler ve promosyonlar ile güncel kalın